ФОТО: Автомобил се заби во автобус на ЈСП

Автомобил се заби во автобус на ЈСП со број 66 во скопската населба Хиподром. Според наш читател кој ни ја испрати оваа фотографија, материјална штета претрпел автобусот на ЈСП, а повредени лица нема. Сеуште нема официјални информации од МВР за несреќата.

 

27.08.2013 - 12:45

најчитано сега