ВИДЕО: Малку фалеше македонскиот голман да го претепа бугарскиот напаѓач

Македонскиот голман Томе Пачовски и бугарскиот напаѓач Попов имаа краткотраен судир непосредно пред крајот на првиот дел. Нашиот голман бурно реагираше по еден дуел со Бугаринот, но за среќа беше избегнат посериозен инцидент.

15.08.2013 - 00:33

најчитано сега