ВИДЕО: Сте се запрашале ли колку е силен Леброн Џејмс?

Овој видео клип кој што се појави на јутјуб покажува колку сериозно НБА ѕвездата на Мајами Хит Леброн Џејмс се подготвува за новата престојна сезона. Играчот влечеше возило за голф тежок повеќе од 450 килограми. 

 

најчитано сега