Утре не очекува уште еден пеколно топол ден

 

Времето утре ќе биде сончево и многу топло.

Температурата ќе се движи од 32 до 39 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со температура до 38 степени. 

ФОТО: Пулс24

16:44

најчитано сега