ВИДЕО: Си го избриша лицето со "само" 50 евра!

Додека новинар прави интервју на експерт за коњски трки кој е менаџер на онлајн обложувалницата Бери Ора, камерата случјно забележа нешто многу поинтересно од изјавата на овој човек.

Постар човек во позадината на кој му паднаа две три капки дожд на челото,  извади банкнота од 50 евра и си се избриша.

Видеото веднаш излезе на Јутјуб и стана голем хит.

09:41

најчитано сега