Фотогрфијата на која Меси е во прегратките на стриптизета е фотомонтажа

Последна жртва на фотомонтажа е најдобриот светски фудбалер Лионел Меси, од кој излезе фотографија, како е во прегратките на бујна стриптизета.

Аргентинскиот таблоид Пронто објави фотографија на која на забавата на Роналдо, Меси е во прегратка со бујна стриптизета која ја држи околу колковите, и ја гледа во бујните гради.

Стручњаците за фотошоп удпејаа да докажат дека се работи само за обична фотомонтажа. Погледнете...

 

 

најчитано сега