Пекол од рано наутро: Неверојатни температури пред девет часот

Пекол од рано наутро во Македонија. Се пржат сите гардови во земјата. Погледнете ги температурите:

 

 
 
23.06.2016 - 08:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега