Тони Михајловски со песна до Шекеринска: "Пријатно попладне на госпожа Радмила"

Пријатно попладне на госпожа Радмила и посакува ГДОМ, со желба за помасовни протести и уште многу кираџии, напиша актерот и член на ГДОМ Тони Михајловски на својот ФБ профил.

-Се надевам дека во иднина ќе држи уште повеќе ку*тони во раката. Полни секако и во сите бои. Се извинувам што песната е српска ама, секоја сличност е скоро неверојатна… напиша Михајловски.

 

 
 
21.06.2016 - 15:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега