Каков температурен шок во Македонија - погледнете ги овие температури

Пред само неколку дена имавме 20 степени, а денеска, температурите со под нула.

 

 
 
05.02.2016 - 10:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега