Соседите трауматизирани перверзникот во притвор - кумановчанец се самозадоволувал пред цело соседство

Истражен судија му одреди 30 дена домашен притвор на 57 годишниот кумановчанец Л.С. откако пред два дена се самозадоволувал во дворот од неговата куќа, пред очите на соседите. 

Од МВР информираат дека кумановчанецот кривично ќе одговара за „задоволување полови страсти пред друг“.

Л.С. на 8-ми овој месец се самозадоволувал во дворот од семејната куќа во присуство на неговите соседи. 

 

најчитано сега