Српската манекенка која лажеше дека е силувана ужива во Холандија

На својот прифил на социјалната мрежа Фејсбук манекенката Мина Миленковиќ објави фотографија на која се гледа дека ужива во Холандија.

Исчезнатата манекенка која лажеше дека е тепана и силувана, а всушност уживала со таксист, сега си се почасти со одмор во Холандија.

Инаку, 21-годишната Србинка доби кривична пријава за лагата која ја крена цела Србија на нозе.

ФОТО: Хитпортал

најчитано сега