Ријана: Кристијано Роналдо е геј!

Познатата пејачката Ријана даде интересна изјава која ги заинтригира медиумите.

Роналдо на крајот од месец мај присуствуваше на концертот на Ријана, се сретна со неа зад сцената  и закачи нивна заедничка фотографија на неговиот профил на Твитер. Оваа фотографија ги заинтересира медиумите, па затоа ја прашаа познатата пејачка, колку се интимни нејзините односи со фудбалерот.

Имам многу пријатели кои се геј, одговори Ријана.

најчитано сега