Штипјанец очаен се јавил во полиција - му се случува драма

Драма во Штип. 49-годишниот татко Н.О. пријавил во полициска станица дека од дома во непознат правец се оддалечила неговата малолетна ќерка.

Полицијата интензивно трага по 14-годишното девојче.

 

 

 

Оцени ја веста

19.08.2015 - 12:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега