ВИДЕО: Што и требаше ова на Ријана - поубаво да си пееше на плејбек

Облечена премногу обично, во маичка и панталони, Ријана заедно со пријателка го превзема микрофонот на една караоке забава и ја отпеа познатата Don't speak од No doubt.

25-годишната убавица од Барбадос сјајно расположена ја отпеа и Sex on fire од Kings od Leon но дефинитивно ги публиката не ги чу нејзините препознатливи гласовни способности.

Барем девојката знае како да се опушти...

најчитано сега