На свадбата на Анџелина и Бред нема да се служи алкохол

Подготовките за венчавката на најпознатата холивудска двојка Анџелина Џоли и Бред Пит веќе се при крај, пренесе таблоидот The Sun.

- Анџелина сака целата церемонија да биде едноставна и елегантна, а се плаши од некои пријатели на Бред Пит кои знаат да испијат чашка повеќе, вели извор близок до актерката.

- Анџелина буквално забрани дел од тие личности да бидат поканети, додава изворот близок до неа.

 

 

најчитано сега