ОТКРИВАМЕ:Каде одлетаа Шеќеринска и Бобо додека цела опозиција кампува

Радмила Шеќеринска и нејзиниот сопруг Божиар Јанковски вчера се уловени на скопскиот ародром Александар Велики како се чекираат на летот за Загреб. Како што јави Вечер кој ја објави еклузивната фотографија, Шеќеинска и Бо летнаа за хватската метропола од каде најверојатно ќе продолжат до некоја руга дестинација.
Читатели на Press24 велат дека потоа го збележале парот и на аеродромот во Загреб. Тие се наредиле во лентата за чекирање за патот до Амстердам што според нашиот читател значи дека додека опозицијата кампира пред Владата на температури до 35 степен, Рада и Бобо решија продолжениот викенд да го поминат во Амстердам.

Интересно  дека пред еден ден Шеќеринска напиша дека остнаува пред Владата на Facebook

 

 

 

Оцени ја веста

23.05.2015 - 12:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега