ВИДЕО: Мислите дека ова ќе биде сладок детски настап? - размислете уште еднаш

Шестгодишните Арали и Изи го шокираа жирито на шоуто „Supertalent“ откако наместо очекуваниот сладок детски настап ја почастиле публиката со хеви-метал.

Погледнете...

најчитано сега