ВИДЕО: Се „истакнаа“ судиите на мечот Баерн - Барса - ова се сите нивни грешки

 

Неколку недосудени пенали, гол од офсајд многу спорни ситуации. Судиите имаа катастрофален ден во првото полуфинала од Лигата на Шампионите

 

 

 

 

 

најчитано сега