Скопјанец во паника - исчезнал татко му од „Мајка Тереза“

Синоќа во 23,00 часот во Полициската станица „Центар“ К.В.(40) пријавил дека  дента околу 18,00 часот од Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ во непознат правец се оддалечил неговиот татко М.В.(74). Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

Оцени ја веста

01.05.2015 - 12:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега