Конечно: Кање ја запроси Кардашијан со прстен од 600.000 долари

Американскиот рапер Кање Вест ја запроси старлетата Ким Кардашијан само неколку дена откако на свет му донесе ќеркичка.

Старлетата ја прифатила понудата, па таа и Кање би требало да се венчаат овој септември.

КАње на Ким и купил дијамантски прстен вреден 600.000 долари.