ФОТО: Чаир и се е можно - уште еден „совесен" возач

Уште една фотографија осамна на Ѕидот на сообраќајниот срам со натпис „Чаир и се е можно". На фотографијата се гледа уште еден совесен возач кој си го паркирал возилото.

 

 

 

 

Оцени ја веста

27.03.2015 - 12:28
Фото: 
ѕид на сообраќајниот срам

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега