ФОТО: Македонски поп кој ги освои социјалните мрежи

На „Водици“ секогаш се случува по нешто интересно. Овој пат, интернетот го освои еден поп.Според коментарите под фотографијата се работи за Александар Димитријов кој што публиката како запозна како еден од финалистите на изборот за музички таленти во 2003-тата година, тогашeн студент на Теологија

 

 

Оцени ја веста

20.01.2015 - 22:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега