Во Прилеп денеска никој не штрајкуваше

Во прилепските училишта денес започна наставата од второто полугодие.

-Наставата се одвива непречено. Сите професори и ученици се во училиштата. Професорите си ги извршуваат своите работни задачи, истакна директорот на средното училиште „Ѓорче Петров“ во Прилеп.

 

 

Оцени ја веста

20.01.2015 - 16:47
Фото: 
курир

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега