Груевски ги повика на средба лидерите на коалицијата За подобра Македонија

Премиерот Никола Груевски ги повика на редовна лидерска средба претседателите на партиите дел од Коалицијата За подобра Македонија. Средбата, како што информира Центарот за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ ќе се одржи во Порта Македонија со почеток во 13 часот

 

 

Оцени ја веста

24.12.2014 - 11:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега