ВИДЕО: Град го погоди Скопје - погледнете го невремето кое го поплави главниот град

Погледнете што донесе невремето кое вчера го зафати Скопје! За денеска повторно се најавени врнежи од дожд, кои според метеоролозите ќе траат во текот на целиот ден!

најчитано сега