Што кажа Тони Михајловски за денешните протести?

 

 

 

 

Оцени ја веста

10.12.2014 - 20:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега