ФОТО: Проверете зошто оваа фотка е најсподелувана на facebook

 

-Ако ова е ваш сопруг, за време на патувањето со воз од Филаделфија, два часа го слушав како се фали на своите пријатели за своите афери и како смета дека неговата жена е преглупава за да дознае што точно се случува. Ве молам да ја споделите оваа фотографија – напишала Стеф Стрејер на Фејсбук, објавувајќи ја оваа фотка. Ја споделиле 183.000 луѓе.
Не се знае дали сопругата ја видела оваа фотка

најчитано сега