Песните на Тоше не се осмелувам да ги пеам- се отвори српскиот пејач

Познатиот српски пејач Милан Станковиќ смета дека песните на Тоше се претешки за сите млади натпреварувачи кои се појавуваат во музичките талент шоуа.

-Јас не се осмелувам да ги пеам песните на Тоше. Тој беше маестрален“, признал Станковиќ.

03.11.2014 - 12:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега