Аца Лукас откри поради што го изгубил видот

Српскиот пејач Аца Лукас откирва поради што тој го има има изгубено видот и дека се здебелил.

 -Јас се здебелив и добив диоптрија поради фрижидерот и светлото во фрижидерот. Не излегувам од фрижидер“, кажал Лукас кој во една телевизиска емисија појаснил дека има големи маки да го скрие стомакот.

Тој открива нешто што ретко кој може да го примети дека го прави тоа, а тоа дека не може нормално да зборува

- Никој не забележува дека јас не можам нормално да зборувам. Тоа е поради тоа што не можам да земам воздух. Кога дишам го вовлекувам стомакот обидувајќи се да го сокријам, раскажал пејачот.

03.11.2014 - 11:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега