ВИДЕО: Пак дрон но овој пат над зградата на УЕФА - Албанците протестираат по поразот во Белград

Илјада Албанци се собраа во Нион каде протестираа поради одлуката на УЕФА прекинатиот натпревар Србија-Албанија да се регистрира службено 3-0 за Србите. 

Во Нион Албанците скандираа против Србија и УЕФа и во еден момент пуштија нов дрон со албанско знаме....
02.11.2014 - 22:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега