ВИДЕО: Големи нереди во Софија меѓу навивачите на Хрватска и Бугарија

10.10.2014 - 23:50


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега