ВИДЕО: Дали ова е најзгодната докторка на светот?

Убавата Александра Амбросио  се најде во улогата на секси докротка по наука во новата реклама за “Replay”, и покажа дека дури и во бел докторски мантил изгледа одлично. Погледнете...

10.10.2014 - 15:14


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега