ФОТО: Пробајте да ја гледате Сораја право во очи!

Српската старлета Сораја на социјалните мрежи повторно објави провокативна фотографија од која ниеден маж не може да остане рамнодушен и да не погледне во нејзините гради. 

10.10.2014 - 14:01


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега