Без струја утре дел од корисниците од населбата Керамидница

Без електрична енергија утре од 7 до 9 часот ќе останат дел од корисниците од населбата Керамидница, улица „Романска“ (општина Гази Баба).

Ова го соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје по известувањето добиено од ЕВН Македонија АД.

26.09.2014 - 17:36

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега