ВИДЕО: Кајли Миног својот секси настап го посвети на поранешниот дечко

Познатата пејачка Кајли Миног веќе неколку пати збореше за тоа дека сеуште пати за својот покоен дечко, рокерот Мајкл Хачинс.

Таа својата нова турнеја под името "Kiss me once" ја започна во Ливерпул каде изведе секси настап во чест на својот покоен дечко и докажа дека и во својата 45 - та година од живото не изгубила ни грам од својата сексапилност.

Погледнете како Кајли ја изведе песната "Need you tonight" и покажа уште еднаш дека оправдано ја носи титулата џепна венера.

26.09.2014 - 14:26

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега