ВИДЕО: Овој коњ игра подобро од вас!

Дали некогаш сте виделе коњ што игра? Ако не сте виделе, сега имате прилика.

Поточно, овој коњ игра со својата сопственичка, а најдобро од се е тоа што го следи ритамот.

Погледнете.

26.09.2014 - 14:17

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега