ФОТО: Ана Ивановиќ го покажа својот згоден брат

Убавицата има подеднакво привлечен брат.

 

Тенисерката Ана Ивановиќ често поставува фотографии од својот брат Милош на социјалните мрежи, но овој пат на сите им покажа колку тој е згоен.

 

Убавата Ана очигледно имала возбудливо лето, па од таа причина одлучи да прикачи фотографија од тој период со зборовите: „Да, сакам лето повторно“.

Погледнете го разголениот Милош Ивановиќ!

Извор: Вистина.мк

26.09.2014 - 12:30

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега