Северина направи вистински бум на Рујан Фест

Хрватската пејачка Северина направи вистиски спектакл на Рујан Фест, а најголемото лудило започна кога таа се обиде да го отпее нејзиниот хит „Уно моменто“.

„Тотално мокра. Ова е вистински rock'n'roll. Колку пеете, тоа не е хумано... “, напишала Севе на својот Фејсбук профил веднаш по концертот.

Погледнете што се случуваше.

 

 

22.09.2014 - 13:24


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега