Жена загина во судир на багер и такси

Се уште непозната жена загинала при судир на Багер и такси автомобил во Белград. НЕсреќата, како што јавуваат српските медиуми се случила денеска околу 17 часот. ВО несреќата повредени се уште три лица кои веднаш се пренесени во болница. Нема информации за околностите во кои се случила несреќата.

29.08.2014 - 21:54
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега