Гужва на Табановце

На граничниот премин Табановце за излез од Македонија возилата чекаат 30 минути. На останатите гранични премини нема подолги задржувања за влез и за излез од државата.

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен

29.08.2014 - 19:33
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега