Спиев со 15 мажи незнам чие е детето- исповед на една млада Македонка

23- годишната Билјана Н. има несекојдневен проблем. Таа е во поодмината бременост и носи ќеркичка на која иако се уште не родена и дала веќе име Миа, пренесува порталот Безпардон.

-Нејзиниот проблем е нејзината доскорешна промискуитетност, како студентка во Скопје се забавувала со повеќе мажи, женети и неженети, имала мноштво на бурни ноќи. Зачнала после дводневен своевиден сексуален маратон заедно со уште три девојки, два дена се опивале и спиеле со мажи иако не сигурна до крај тие два дена според нејзиното сведоштво спиела со околу 15 мажи, и зачнала, пишува порталот.

Слободна во воспитувањето и сваќањата откако утврдила со тест на бременост дека е бремена кажала дома на своите родители кои биле шокирани но го прифатиле фактот дека ќерка им е бремена ама не можат да си простат дека не знае кој е таткото на неродената внука.

-Татко и дал услов ако сака помош од нивна страна како знае и умее по медицински пат или некој да го признае детето сепак да се знае кој е таткото, вистинскиот татко без разлика дека тоа дете и не е зачнато од љубов туку од страст. Билјана деновиве постојано плаче и е во многу лоша психичка состојба.

Таа на фејсбук се обидува да ги препознае сексуалните партнери од таа ноќ, пишува порталот.

29.08.2014 - 14:51
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега