ФОТО: Слаткар и Сања го изиграа првото брачно танго

Поранешната мисица Сања Николиќ и раперот Марко Маринковиќ - Слаткар вчера  го изиграа првото брачно танго и тоа на тактовите на „Кажи да" песна која младоженецот ја направил специјално за оваа прилика.

Манекенката и раперот вчера по четири години врска си се заколнаа на вечна љубов, а во еден скопски ресторан ги собраа роднините, приајтелите, колегити и соработниците на свадбена веселба.

28.08.2014 - 10:08
Фото: 
курир
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега