ВИДЕО: Дали некогаш сте биле волку пијани?

Урнебесно видео од пијан човек кој се обидува да јаде сендвич сосе пакувањето.

 

27.08.2014 - 15:43
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега