ВИДЕО: Дури и Рита Ора се "поклони" пред задникот на Ники

Целиот свет беше воодушевен од настапот на Ники Минаж на доделувањето на MTV која ја изведе најновата песна Анаконда.

Додека пејачката пеела и играла на сцената, камерата ја фати Рита Ора како гледала без здив. Зошто така рекагирала пејачката само таа си знае. 

Погледнете...

27.08.2014 - 15:02
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега