Ја изневерувал со нејзината најдобра другарка - сега ужива и не се замара

Српската манекенка Сара Трајановиќ која неодамна откри дека е во врска со братот на балканската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ, Милан Маринковиќ, раскина со него бидејќи ја изневерувал, но не со било која туку со нејзината најдобра пријателка Сандра Цветановиќ.

Сега Милан со неговата нова девојка ужива и не се замара со озборувањата кои се шират низ медиумите.

Извор: Вистина.мк

27.08.2014 - 14:42
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега