ФОТО: Нема да верувате- Американец продава „Југо“ за 4.356 долари

Верувале или не, на E-bay се појави понуда која ретко се гледа. Американец продава „Југо“ за 4,356 долари.

На описот пишувало: 

- „Кога последен пат сте виделе вакво чудо? Одличен колекционерски примерок, вистински филмски автомобил! Одличен е за луѓето кои сакаат чудни работи!“

27.08.2014 - 13:27
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега