ФОТО: Со една слика и одржа лекција- погледнете како ова момче посрамоти една спонзоруша

 

27.08.2014 - 12:48
Фото: 
пулс24
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега