Родителите на Тијана први ќе сведочат - дали монструмот бил непресметлив?

 

Ист

рагата против убиецот на Тијана и понатаму продолжува, а во четврток ќе бидат сослушани најблиските роднини и пријатели кои последни ја виделе несреќната тинејџерка.

Задутре исказ во полиција ќе дадат и нејзините родители.

Инаку Убиецот сега е во Белград каде психолози и психијатри се обидуват да видал дали за време на убиството бил непресметлив.

 

20.08.2014 - 09:59
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега