Повторно избега убиецот на Лука

 

Марко Миличев ја напуштил Турција откако дознал дека е идентификуван како човек кој е осомничен дека го прегазил и усмртил Лука Јовановиќ.

Тој поседува регуларен пасош и се очекува преку Интерпол да биде лоциран и уапсен.

19.08.2014 - 10:26
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега