Фатен убиецот на Лука - му помагале три девојки?

Деновиве се повеќе се стегаше обрачот за убиството на Лука Јовановиќ, а сега полицијата и конечно го фати несовесниот возач кој го прегзи со својот автомобил и избега. Според податоците на српскиот Ало, министерството за внатрешни работи ќе одржи прес-конференција во текот на денешниот ден, на која ќе бидат познати деталите околу убиството кое ја зави Србија во црно.

Според неофицијалните информации, на убиецот му помагале три девојки.

За потсетување, 21-годишниот Лука на 25 јули беше прегазен од мини-купер.

18.08.2014 - 09:38
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега